Marko. Mięso – Wędliny

Marko. Mięso – Wędliny

Marko. Mięso – Wędliny


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „MARK’S”
to firma nowoczesna, dynamiczna, odwołująca się do bogatych tradycji sięgających 1991 roku. Już od pierwszych dni firma stawiała na wysoką jakość, niepowtarzalny smak oraz zadowolenie klientów. Nowoczesne obiekty i linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów i dają gwarancję bezpieczeństwa dla produkowanej przez nas zdrowej żywności. Wdrożone procedury HACCP gwarantują rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego oraz szeroką gamę wędlin, konserw, pasztetów i przetworów mięsno – warzywnych poprzez stale rozwijającą się sieć własnych sklepów firmowych i hurtowni. Współpracujemy również z największymi sieciami handlowymi w Polsce ,również w zakresie usługowej produkcji marek własnych.

Po wstąpieniu naszego kraju do struktur Unii Europejskiej nastąpił dynamiczny rozwój eksportu produktów naszej firmy

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki uznaniu naszych klientów oraz wysokim standardom produkcji, nasze wyroby uzyskały liczne nagrody i wyróżnienia podczas targów, wystaw oraz konkursów. Szczególnym wyróżnieniem jest dla nas :

medalZłoty Medal dla Golonki Walichnowskiej POLAGRA 1999
Złoty Medal dla Szynki Walichnowskiej POLAGRA 2001

Dla zwiększenia popytu na nasze produkty podejmujemy różnorodne działania dostosowujące nasze wyroby do potrzeb konkretnych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, sklepów firmowych oraz hurtowni patronackich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.marks.biz.pl

 

Zobacz interaktywną panoramę: